aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoedkeodkoedeeeeeee.jpg

Propisowski dziennikarz Jacek Karnowski ze złością zareagował na ilość informacji w mediach dotyczących pedofilii w Kościele katolickim. Prawicowy publicysta postanowił połączyć pedofilię wśród duchownych z miliarderem Gorgem Sorosem.

Reakcja Karnowskiego - wspierającego obóz Prawa i Sprawiedliwości - jest wynikiem sukcesu filmu "Tylko nie mów nikomu" braci Sekielskich.

Dokument o pedofilii w polskim Kościele katolickim opublikowany w serwisie YouTube w zaledwie kilka dni osiągnął liczbę prawie 15 mln wyświetleń.

- Najbliższa niedziela to będzie ważna data w historii Polski. Nie zawiedziemy naszych kapłanów i będziemy tam, gdzie należy być w niedzielę, prawda? Nie zagramy w scenariuszu Sorosa, prawda? - napisał Karnowski w mediach społecznościowych.

Grzegorz Kramer (jezuita): Co to znaczy: idźmy się pomodlić, nie zawiedźmy naszych kapłanów? Eucharystia jest jakimś manifestem poparcia? Na serio chce Pan teraz rozgrywać świat Eucharystią? Na serio uważa Pan, że za pedofilami w sutannach stoi mityczny Soros? Przecież to jest kpina z ofiar.

Ks. Wojciech Lemański: Zanim wpiszesz kolejny durny komentarz, spojrzyj na licznik na YouTube. Tam stuknęło coś około 15 milionów. Arcybiskupi tracą grunt pod nogami i mówią publicznie słowa, które ich pogrążają. Prawicowi politycy w panice gotowi wsadzić do więzienia murarzy i to najlepiej tych z Ukrainy. Ksiądz Isakowicz Zaleski we wszystkich księżach pedofilach, nawet tych 30-to, 40-to i 50 letnich, widzi tajnych współpracowników nieboszczki -Służby Bezpieczeństwa. A bracia Karnowscy niestrudzenie tropią Żyda Sorosa. Właśnie jeden z Karnowskich, bez uzgodnienia z KEP i Premierem - jak nie skłamię, tom chory, Morawieckim postanowił ogłosić na najbliższą niedzielę nowe święto narodowe. Święto solidarności z atakowanymi przez Sorosa polskimi księżmi. Flagi na maszt, czy opuścić do połowy masztu? Strój odświętny, czy przepasany kirem? Pieśni radosne, czy grobowe milczenie? Aha, i nie zapomnijmy, że w tę niedzielę sklepy będą zamknięte. Idąc śladem braci Karnowskich zakupy papieru toaletowego odłóżmy na handlową niedzielę.

Waldemar Kuczyński (publicysta): Panie Jacku, parafrazując znaną fraszkę, dedykuję panu i bratu jej mutację; dla chleba Panie dla chleba, czasami gówna jeść trzeba. Tyle lat jecie, a was nie mdli. Co za ludzie! Chyba już i was zmutowało?

karnowski-990x659-990x659.jpg

       Popierasz Karnowskiego - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment