15210456551d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

Wiceminister Patryk Jaki był gościem programu „Kawa na Ławę” (TVN24). Polityk obozu Zjednoczonej Prawicy wypowiedział się na temat Kościoła katolickiego.

Pedofilia

- My działamy najbardziej stanowczo. Rejestr pedofilów wprowadzaliśmy wbrew wszystkim. (...) Księża w zdecydowanej większości to są ludzie, którzy podejmują się zadań, których wiele osób by się nie podjęło: misji w trudnych terenach, pomaganie osobom niepełnosprawnym, starszym. Kościół katolicki to w zdecydowanej większości jest bardzo pozytywna historia polskiego narodu. (...) Powinniśmy dać szansę Kościołowi. Kościół staje teraz na wysokości zadania, mówi "przepraszam, będziemy wyciągali wnioski" - bronił Kościoła w TVN24 Patryk Jaki. 

Zatrzymanie Elżbiety Podleśnej

- Matka Boska dla wielu jest ważniejsza niż matka biologiczna. (...) Jeśli ktoś uważa, że naklejanie wizerunku Matki Boskiej albo matki kogokolwiek z nas jest fajne i wolnościowe to nie jest. Jeśli na to pozwolimy, to będzie oznaczało, że będzie można posuwać się jeszcze dalej - mówił wiceminister sprawiedliwości.

- Panie Jaki, a ja mam pytania następujące: Dlaczego do pedofila księdza nie wchodzi 6 policjantów o 7 rano i nie każe się mu rozebrać? Dlaczego od ponad roku prokuratura nie przygotowała aktu oskarżenia w sprawie wieszania portretów europosłów PO? - pyta dziennikarz Jacek Liberski z magazynu „Liberte!".

Dzmeuo1XcAAXr0r.png

            Popierasz Jakiego - kciuk w górę!

+ 0
- 1

Polub Polityczek.pl