D39GSWfXkAAX8kf.jpg

Do wyborów europejskich zostało trochę ponad miesiąc (26 maja). Politycy robią wszystko, aby przypodobać się wyborcom.

Zaproszono mnie na wspólną akcję leśników i samorządowców sadzenia drzew -pod Jabłonną, leśnictwo Pomiechówek. Inicjatorem był radny Sejmiku Wojewódzkiego i jednocześnie nadleśniczy Stefan Traczyk. Był też miejscowy wójt oraz wielu radnych PiS i komitetów obywatelskich - mówi Ryszard Czarnecki (kandydat nr 2 na liście Prawa i Sprawiedliwości).

D39GTWLWkAAVEKp.jpgD39GSWfXkAAX8kf_2.jpg

Polityk Prawa i Sprawiedliwości wypowiedział się także na temat słów swojego partyjnego kolegi Grzegorza Biereckiego w Białej Podlaskiej. - Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni, aby należeć do naszej wspólnoty narodowej - mówił senator PiS.

Wypowiedź ta została wyrwana z kontekstu. (...) Jeżeli mówimy o wypowiedziach, które są kontrowersyjne, to ja przypomnę wypowiedź Donalda Tuska, która nie wzbudziła emocji, a wzbudzić powinna dużo większe, bo ówczesny premier mówił, że trudno żyć z Jarosławem Kaczyńskim w jednym państwie, on sobie tego nawet nie wyobraża. To było szczucie, wręcz zachęcanie, żeby Kaczyńskiego wyeliminować - wypowiada się Czarnecki o słowach Biereckiego.

Czarnecki od szmalcowników dołączył do obrońców chcącego "oczyszczać" Polskę z "ludzi niegodnych" senatora Biereckiego - komentuje dziennikarz Bartosz Wieliński (Gazeta Wyborcza).

 

        Popierasz Czarneckiego - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment