aaaaaaaaaaaaaaaaasowkswwww.jpg

Senator Adam Bielan (Prawo i Sprawiedliwość) był gościem programu Moniki Olejnik „Kropka nad I" (TVN24).

Rząd da pieniądze nauczycielom. Oczywiście, to będą pieniądze wszystkich podatników. Jesteśmy gotowi do dalszych rozmów z nauczycielami, już przeznaczyliśmy 6 mld zł. Jedna z dwóch głównych central związkowych, jeśli chodzi o oświatę porozumiała się z rządem – jest to „Solidarność”. Mam nadzieję, że inni związkowcy dołączą do tego porozumienia. Wysłaliśmy na te negocjacje polityka najcięższej wagi – w sensie politycznym - panią Szydło i ona z dobrą wolą negocjuje ze związkami zawodowymi - mówił Bielan o potencjalnym strajku nauczycieli.

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej skromnych polityków jakich poznałem – jeśli chodzi o styl życia. (...)  Czy w dyskusji na temat rekonstrukcji rządu bierze udział Jarosław Kaczyński - oczywiście, bo jeżeli premier jest kapitanem tej drużyny, która walczy, to pan Kaczyński jest trenerem tej reprezentacji - deklarował senator PiS.

559e833f-eef9-4b88-acb1-2c337e74d37b.jpeg

Bielan moje drugie po Gowinie "piórko do gardła". Kiedyś zdradził Prezesa, chciał być kimś. Okazało się, że bez Prezesa jest nikim. Więc łasił się miesiącami aż doznał łaski i teraz się gorliwie wypłaca. Aż mdli - wypowiada się na temat Bielana publicysta Waldemar Kuczyński.

     Popierasz Kuczyńskiego - kciuk w górę!

+ 608
- 9

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment