aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasowkwowwwwww.jpg

Poseł Zbigniew Gryglas był dzisiaj gościem programu "Kropka nad i" (TVN24). Polityk Porozumienia (Jarosława Gowina) wypowiedział się m.in. na temat obchodów 4 czerwca w Gdańsku.

W tym dniu (4 czerwca) powinniśmy stronić od polityki. Ta uroczystość powinna nas łączyć, a polityka nie jest w tym dniu potrzebna. (...) W moim głębokim przekonaniu przemiany w Polsce mogły się dokonać na innych zasadach. Mogły to być przemiany, które by jasno oddzieliły rzeczywistość, którą mieliśmy w okresie PRL od nowej Polski - mówił Gryglas.

Były polityk Nowoczesnej odniósł się także do planowanego strajku nauczycieli. - Przede wszystkim rozmowy są kontynuowane, jutro jest kolejne spotkanie w Komisji Dialogu. Rozmowy są prowadzone na wysokim szczeblu - prowadzi je wicepremier Beata Szydło.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa0do0do0doed0do.png

Na dzisiejsze wystąpienie posła Zbigniewa Gryglasa w TVN24 zareagował na Twitterze minister w rządzie Tadeusz Mazowieckiego Waldemar Kuczyński. - Boże co to za człowiek, skąd się to plemię wyroiło, z jakiego bagna polskości? - krytykuje Gryglasa były polityk a obecnie publicysta. 

W "Kropce nad i" dyskusja nad paleniem książek w Gdańsku. Pokazano materiał, Olejnik opowiada, o co chodzi. Zbigniew Gryglas powtarza po raz kolejny, że nie zna sprawy. Ponownie tłumaczenie. On nadal nie wie, o co chodzi. Bo nie zna sprawy. Okej, palmy więcej książek. To ma sens - komentuje dziennikarka Gazety Wyborczej Żaneta Gotowalska.
      Popierasz Kuczyńskiego - kciuk w górę!

+ 2271
- 19

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment