396a3ffd-e327-4447-a61a-239ab7a3cde5.jpeg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwość Ryszard Czarnecki był dzisiaj gościem programu "Fakty po Faktach" (TVN24). Polityk znalazł podobieństwo między Jarosławem Kaczyńskim a marszałkiem Józefem Piłsudskim.

Ryszard Czarnecki wypowiedział się w TVN24 na temat Jarosława Kaczyńskiego w kontekście afery taśmowej. Mecenas Roman Giertych poinformował, że w imieniu swojego klienta Geralda Birgfellnera złoży do sądu pozew przeciwko prezesowi PiS.

Do zapowiedzi Giertycha odniosła się dzisiaj najpierw rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwość Beata Mazurek: Prezes PiS pracuje. To, że nie odebrał awiza, z całą pewnością jest związane z tym, że wtedy nie było go w domu. Konferencja polityków PO służy wyłącznie jednemu: wywołaniu zamętu medialnego i stworzeniu przeświadczenia wśród Polaków, że coś z oświadczeniem majątkowym prezesa Jarosława Kaczyńskiego jest nie tak - broniła sojego szefa. 

W tym samym tonie co rzeczniczka PiS wypowiedział się w programie „Fakty po Faktach” europoseł Ryszard Czarnecki, który postanowił dodatkowo porównać Kaczyńskiego do marszałka Józefa Piłsudskiego. - Kaczyński jest jak Piłsudski ... - mówił kandydat nr 2. na warszawskiej liście PiS do Europarlamentu.

 

D2xHqMLW0AEqRsl.jpg
        Popierasz Czarneckiego - kciuk w górę!

+ 6
- 842

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment