aaaaaaaaaaaakwoskwskosswws.jpg

Prezydent Lech Wałęsa dołączył do osób komentujących słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat dzieci. Prezes Prawa i Sprawiedliwość skomentował słowa wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, który mówił o chęci wprowadzenia adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Dziękuje za szczerość panu Rabiejowi, który postawił sprawę jasno, nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację związków jednopłciowych, chodzi o prawo do adopcji dzieci. Tu mówimy nie, wara od naszych dzieci - mówi Kaczyński.

Na te słowa prezesa PiS licznie zareagowali dziennikarze, politycy i internauci:

Kaczyński krzyczący „wara od naszych dzieci” zapomniał o niepełnosprawnych, którzy musieli koczować na sejmowej podłodze. Zapomniał o tysiącach uczniów, którym zgotował wrześniowy dramat. Zapomniał kogo bronił Piotrowicz. To jest prawdziwa empatia Kaczyńskiego. Nie damy się nabrać - komentuje wypowiedź Kaczyńskiego poseł Marcin Kierwiński.
Do wypowiedzi Jarosława Kaczynskiego postanowił odnieść się także Lech Wałęsa na Twitterze.
Polacy to mądry Naród, wiedza co dla nich dobre jest, a co złe i wybiorą mądrze. Nie będzie ich pouczał facet, który nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy być ojcem. Za kogo on się uważa używając bezkarnie takich słów, jak „Kanalie” czy „wara” ? - pyta emocjonalnie Wałęsa. 
          Popierasz Wałesę - kciuk w górę!

+ 1022
- 22

Polub Polityczek.pl