37340838096_972bec432a_c.jpg

Donald Tusk poinformował, że nie jest zakażony wirusem COVID 19.

Były premier udał się w ostatnim czasie na samoizolację po tym, jak zaczął podejrzewać, że może mieć koronawirusa. Dzisiaj polityk udostępnił swoje zdjęcie z trójmiejskiej plaży.

- Test - negatywny, pozytywny nastrój. Jogging z maską. A wybrzeże Bałtyku jak zawsze piękne. Bądź bezpieczny i zdrowy! - napisał były szef polskiego rządu i ex przewodniczący Rady Europejskiej.

Tusk o koronawirusie

W ostatnich tygodniach były premier ostro oceniał rządzących polityków Prawa i Sprawiedliwości za przygotowanie kraju do pandemii koronawirusa.

- Polska jest najgorzej przygotowanym państwem do jesiennej fali epidemii w całej Unii. Gdy inni szykowali się na wojnę z wirusem, wy - na wojnę z narodem. Wycofajcie się z niej, zanim dojdzie do tragedii. Ludziom pozostał krzyk, decyzje należą do was - apelował Tusk do polityków PiS-u.

Były premier kibicuje trwającym protestom w obronie praw kobiet. - Nikt nie był w pełni zadowolony z kompromisu. Taka jego natura. Jego jedyną zaletą było to, że chronił Polaków przed aborcyjną wojną domową. Zniszczyli go celowo i bezpowrotnie. Bo wojna domowa to ich żywioł. Ale przegrają ją. Już przegrali. Wódz, jego Partia i Kapłani. To ich bezpieczeństwa strzeże policja, to ich interesy są najwyższym państwowym priorytetem. Obywatele przed zarazą muszą bronić się sami. Kalifat Polska 2020 - mówił Tusk o odbywających się strajkach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Already in Gdańsk! Test- negative, mood- positive. Jogging with mask on- bearable. And the Baltic coast beautiful as always. Stay safe and healthy!

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

           Popierasz TUSKA - kciuk w górę!


+ 417
- 10

Polub Polityczek.pl