aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadrotkohgkyhyhyy.jpg

Aktorka Violetta Kołakowska wypowiedziała się na temat pandemii COVID 19. Z każdym kolejnym dniem sytuacja zarówno w Polsce, jak i na świecie pogarsza się.

W ostatnich dniach notujemy rekordowe liczby nowych zachorowań na koronawirusa. Ministerstwo zdrowia poinformowało dzisiaj o 5300 nowych przypadkach (!!).

- Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (816), małopolskiego (631), kujawsko-pomorskiego (554), śląskiego (412), łódzkiego (411), pomorskiego (362), wielkopolskiego (360), podkarpackiego (347), lubelskiego (251), dolnośląskiego (242), świętokrzyskiego (218), podlaskiego (172), zachodniopomorskiego (152), opolskiego (141), lubuskiego (121), warmińsko-mazurskiego (110) - zakomunikował resort zdrowia.

W ciągu ostatniej doby zmarło 53 chorych. Od początku epidemii zachorowało w Polsce 121 638 osób, zmarło - 2972.

- 5300 nowych potwierdzonych przypadków i 53 zgony. Rozpędza się ten koronawirus. Ciekawe, co nam dziś pan premier oznajmi. Bo pamiętam głosy ekspertów, że przy 5 tys. przypadków dziennie nasza służba zdrowia nie wytrzyma... - komentuje dziennikarka Żaneta Gotowalska, "Gazeta Wyborcza".

Krytycznie do postawy rządzących odnosi się Przemysław Szubartowicz. - Wiedzieli, że to się tak skończy. Wiedzieli, że wraz z otwarciem szkół epidemia ruszy jak lawina. Wiedzieli, że służba zdrowia będzie na granicy wydolności. Wiedzieli, że system wymagał radykalnych zmian. Nie zrobili nic. Przerażające, że za hucpę PiS wiele osób zapłaci życiem - wypowiada się publicysta.

Na temat epidemii wypowiedziała się także Violetta Kołakowska. Aktorka pisze na swoim Instagramie, że COVID 19 nie istnieje i jest wymysłem mediów.

"Nie dajcie sobie wmówić tych kłamstw Nie wierzcie w wykreowany scenariusz statystyk śmiertelności i wirusa którzy sieje o zgrozo smierć. To fikcja, wykreowana przez agendę, przez tzw,, elitę rządzącą - zaczyna swój wpis Kołakowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie śpijcie Nie dajcie sobie wmówić tych kłamstw Nie wierzcie w wykreowany scenariusz statystyk śmiertelności i wirusa którzy sieje o zgrozo smierć. To fikcja, wykreowana przez agendę , przez tzw,, elitę rządzącą” Już dawno świat nie wyglada tak jak Wam się to pokazuje wtłacza wdrukowuje programuje To właśnie to nam robią... Nie poddawajcie się kolejnej grożącej nam karami narracji. To nieprawda, to tylko groźby i słowa które maja za zadanie zniszczyc Wasza sile, odebrać poczucie bezpieczeństwa. Nic nie mogą! Nie ma ustawy która daje im do tego prawo . Bardzo ładnie obrazuje to postawa sądów które oddalają sprawy dotyczące masek i zasłaniania ust/ nosa Minister jeden czy drugi mogą sobie co najwyżej tak ,,poklepać jęzorem” Jest takie powiedzenie:,, nie stros nie stros bo się zesros”..;) I myśle,ze tak trzeba do tego podejść,traktować ich jak ludzi, którzy nie potrafią nic prócz wykonywania poleceń agendy... ,, Ktoś” trzyma im nóż na gardle i robią to ze strachu... Pytanie .. Co im grozi za niedostosowanie się do zaleceń tych, którzy pilnują scenariusza Czy tylko tyle, ze cały dług bankowy nie zostanie wyzerowany..? ...o to jest teraz zabawa, o reset długów, o globalny reset finansowy... nie o żadnego swirusa. Nie ma tzw. Cov ... to jest wirtualny wirus który został wykreowany przez media na potrzeby przykrycia tego co tak naprawdę się dzieje... Koronawirus to nie cov 19... Cov 19 to projekt. Globalny projekt resetu finansowego ziemi oraz jej depopulacji . Powiem Wam jeszcze na koniec ile proponują za smierć covidowa - 4 tys zł jeżeli rodzina zgodzi się wpisać w akt zgonu. Dostaje takie teksty( moja przyjaciółka zmarła na cov jak Pani może takie rzeczy opowiadać...) Jak się nie ockniecie ,, zginiecie”

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

         Popierasz KOŁAKOWSKĄ - kciuk w górę!


+ 120
- 877

Polub Polityczek.pl