aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoekorkfkrfrfrffff.jpg

Małgorzata Trzaskowska postanowiła nie siedzieć z założonymi rękoma przed drugą turą wyborów prezydenckich i ruszyła na spotkania po kraju.

Trzaskowska poinformowała dzisiaj, że zamierza odbyć szereg spotkań w całym kraju.

- W tych wyborach każdy głos się liczy. Każdy głos może zaważyć o zwycięstwie. Dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z Wami. Po raz pierwszy w tej roli, ale z radością i spokojem - mówi żona Rafała Trzaskowskiego.

Trzaskowska zamierza przekonywać do uczestnictwa w wyborach.

- Będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować, będę Was przekonywać do pójścia na wybory.

Ale wybory nie będą jedynym tematem...

- Chcę też porozmawiać z Wami na temat naszych prawdziwych problemów. Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych, problemach związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci. O wszystkim tym z czym i Wy i ja borykamy się na co dzień. Chcę być blisko Was i liczę na szczerą i prawdziwą rozmowę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Na profilu Małgorzaty Trzaskowskiej pojawiły się już pierwsze zdjęcia ze spotkania Pierwszej Damy Warszawy z Polkami.

- Niezależnie od tego, czy mieszkamy w dużej miejscowości, czy w małej, jest wiele tematów, które są nam tak samo bliskie. Dziś w Przecławiu rozmawialiśmy o roli kobiet w lokalnych społecznościach, o naszym głosie, ale też o obowiązkach, jakie najczęściej spadają właśnie na nas, np. o opiece nad dziećmi z niepełnosprawnościami. Część z tych tematów wymaga rozwiązań systemowych a na inne mamy realny wpływ tu i teraz. "Mężczyźni politykują, a potem nami rządzą" - takie słowa padły dziś od jednej z Was na spotkaniu. Nie musi tak być! Dlatego właśnie chcę być Waszym głosem, żebyśmy zawsze były słyszane i wysłuchane - wypowiada się Trzaskowska po spotkaniu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

      Popierasz TRZASKOWSKĄ - kciuk w górę!


+ 2685
- 44

Polub Polityczek.pl