aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkeodofkrofffff.jpg

Dziennikarka Hanna Lis zareagowała na ostatnie wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy na temat społeczności LGBT.

Duda broni słów posła Jacka Żalka, który stwierdził w TVN24, że LGBT to nie ludzie. Zdaniem kandydata PiS w wyborach prezydenckich 28 czerwca próbuje nam się wmówić, że to są ludzie, podczas gdy to jest ideologia. PAD stwierdził także że "ideologia LGBT" jest obca oraz gorsza od komunistycznej.

- Nie po to pokolenie moich rodziców przez 40 lat walczyło, żeby wyrzucić ideologię komunistyczną ze szkół, żeby nie można jej było wciskać dzieciom, żeby nie można było prać mózgów młodzieży i indoktrynować ich, młodych ludzi, dzieci, żołnierzy w wojsku, w organizacjach młodzieżowych, nie po to walczyli, żebyśmy teraz godzili się na to, żeby przyszła inna ideologia, jeszcze bardziej niszcząca dla człowieka, ideologia, która pod frazesami szacunku i tolerancji ukrywa głęboką nietolerancję i eliminację, wykluczenie wszystkich tych, którzy nie chcą jej ulec - wypowiadał się Duda.

Słowa polskiego prezydenta były/są szeroko komentowana w mediach, także światowych. M.in. były premier Belgii zaczął domagać się wyciągnięcia konsekwencji wobec Polski po słowach Dudy.

- Po słowach Prezydenta Dudy o "ideologii LGBT" były belgijski premier Elio Di Rupo otwarcie przyznający się do homoseksualizmu - wzywa kraje Unii Europejskiej do wstrzymania Polsce prawa głosu w ramach art.7 i uzależnienie dostępu do unijnej pomocy finansowej od przestrzegania praw człowieka - poinformowła Dorota Bawołek, reporterka "Polsat News" w Brukseli.

Do słów Dudy odniosła się także dziennikarka Hanna Lis.

- Panie Andrzeju Duda, jest pan wstydem dla Rzeczypospolitej oraz jej obywateli. Nie zasługuje pan na to, aby ktokolwiek, kiedykolwiek nazwał pana prezydentem.

- Postanowił pan odebrać godność i odczłowieczyć kilka milionów Polaków. Na modłę paskudną, okrutną, brunatną, jaką znamy wszyscy z nie tak znowu odległej historii. A potem miał pan jeszcze czelność pojechać do Auschwitz. Jest szczególne miejsce w piekle historii dla takich ludzi jak pan.

- Za dokładnie dwa tygodnie możemy zamienić rezydenta Pałacu Prezydenckiego na Prezydenta - pisze Lis w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Panie Andrzeju Duda, jest pan wstydem dla Rzeczypospolitej oraz jej obywateli. Nie zasługuje pan na to, aby ktokolwiek, kiedykolwiek nazwał pana prezydentem. Jest pan ledwie rezydentem Pałacu Prezydenckiego, który do wczoraj miał jeszcze szansę przejść do historii jako posłuszny wykonawca poleceń zgorzkniałego, kipiącego nienawiścią człowieka. Pan jednak postanowił pójść o krok dalej. Postanowił pan odebrać godność i odczłowieczyć kilka milionów Polaków. Na modłę paskudną, okrutną, brunatną, jaką znamy wszyscy z nie tak znowu odległej historii. A potem miał pan jeszcze czelność pojechać do Auschwitz. Jest szczególne miejsce w piekle historii dla takich ludzi, jak pan. Każdy fizyczny atak , każde pobicie CZŁOWIEKA, o którym pogardliwie mówi pan „ideologia” obciążać będzie odtąd pańskie sumienie. Każde samobójstwo nastolatka LGBT, będzie krwią na pańskich rękach. A teraz prośba do nas wszystkich. Ten haniebny wrzask, który wczoraj wybrzmiał w Opolu jest oznaką żoliborskiej paniki. Kiedy Kaczyński panikuje musi znaleźć wroga, bo szczucie, skłócanie Polaków, dzielenie ich na wrogie sobie plemiona jest jego tradycyjnym modus operandi. Zarządzanie przez konflikt, choćby przez wojnę domową. Byle pozostać u władzy. Kaczyński wywołując kolejną pseudo-ideologiczną wojnę próbuje ratować spadające sondaże i przykryć wszystkie afery PiS: GetBacki, Srebrne Wieże, działki Morawieckiego, respiratory Szumowskiego, długo by wymieniać, nie mam całego dnia. Nie dajmy się sprowokować. Nie tańczmy, jak nam prezes zagra. Róbmy swoje. SPOKÓJ. To są ostatnie paroksyzmy tej władzy. Za dokładnie dwa tygodnie możemy zamienić rezydenta Pałacu Prezydenckiego na Prezydenta. Na tym się skupmy. A potem zacznijmy wspólnie budować lepszą Polskę, w której każdy Obywatel będzie czuł się u siebie. 🌈

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

              Popierasz Lis - kciuk w górę!


+ 2591
- 67

Polub Polityczek.pl