aaaaaaaaaaaaaaaaaaaleodkeoddddddddd.jpg

Uznany aktor Bogusław Linda dołączył do osób wspierających Rafała Trzaskowskiego w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Już 28 czerwca odbędą się wybory prezydenckie, które miały się odbyć pierwotnie 10 maja, ale zostały przełożone przez pandemię koronawirusa.

Wszystko wskazuje, że na jednej turze wybory się nie zakończą i będzie potrzebna 2 tura. Wielce prawdopodobne, że znajdą się w niej' kandydat PiS - Andrzej Duda oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej, obecny prezydent Warszawy - Rafał Trzaskowski.

Według najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Expressu" w pierwsze turze; Duda może liczyć na poparcie - 41, 17 proc. Trzaskowski -28,14 proc., Hołownia - 14 proc., Biedroń - 5,22 proc., Kosiniak Kamysz- 4,99 proc., Bosak 4,97 proc., 1,51 proc - wybiera innego kandydata.

Na temat wyborów prezydenckich postanowił się określić aktor Bogusław Linda. Artysta wspiera Rafała Trzaskowskiego i "łamie" symbolicznie "długopis" (długopisem nazywany jest Andrzej Duda, ponieważ podpisuje wszystko, czego oczekuje od niego prezes PiS Jarosław Kaczyński).

"Trzask i po długopisie" - mówi na nagraniu aktor. 

Film umieścił Krzysztof Materna na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bez podpisu

Post udostępniony przez Krzysztof Materna (@krzysztof.materna)

Na stanowisko Lindy zareagowali internauci:

"Kocham tego człowieka. Dzięki Panie Krzysztofie".

"Już 12 lipca. trzask i po długopisie".

"Pan Bogusław jest megaaaa".

"Piękna metafora".

              Popierasz Lindę - kciuk w górę!


+ 1357
- 56

Polub Polityczek.pl