aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpededededeeddeeeee.jpg

Aktor Maciej Musiał znany ze swojej głębokiej wiary katolickiej postanowił wesprzeć środowisko LGBT z okazji odbywającej się w Warszawie Parady Równości.

24-letni aktor umieścił na Instagramie zdjęcie w koszulce mającej symbolizować solidarność z mniejszościami seksualnymi. "Miłość to miłość" napisał i wywołał wściekłość księży, jak i zwolenników prawicy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

love is love

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Ks. Daniel Wachowiak (proboszcz Parafii w Piłce): Za szybko czyni się różne osoby "autorytetami". Zbyt naiwne zachwyty, wynoszenie na sztandary, z zachwytem cytowania "znanych" ludzi. Jak widać, póki człowiek żyje, jest w stanie jak kameleon dostosowywać siebie do ducha świata, zamiast żyć niezmiennym Duchem Bożym. "Czuwajcie".

Anna Maria Siarkowska (poseł, klub PiS): Tacy pseudo-katolicy robią najgorszą robotę. Katolickie media robią z nich autorytety dla młodych a ci później tych młodych przekierowują w stronę LGBT.

Krzysztof Bosak (Konfederacja): Wypada się zastanowić co zwiodło. Ten chłopak ciągle prowadzi katolickie imprezy, ostatnie kilka lat mówił o swojej wierze. Może po prostu nie wie o co chodzi w katolickej moralności bo biskupi przestali wprost tłumaczyć jej zasady tylko opowiadają o „obrażaniu” i „tolerancji”?

"Czar prysł" napisał o aktorze ks. Emil Parafiniuk (dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży)

Grzegorz Kramer (jezuita): Maciej Musiał, to kolejny przykład na to, jak szybko kończy się miłość do człowieka, zbudowana na wyobrażeniach. Z herosa, którego ludzie sobie ustanowili szybko możesz stać się obiektem pogardy. Jednego dnia kochają cię, drugiego padnie ci mówią: odejdź...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cudownie było omg #paradarownosci #paradarownosci2019

Post udostępniony przez ???? (@ruda_sierota)

Joanna Senyszyn (SLD): Dyskryminacja osób LGBT+ wynika z tego, że Polska jest państwem wyznaniowym, a Kościół wpływa na stanowienie prawa. Tylko świecka Polska uchroni od dyskryminacji i zapewni pełnię praw obywatelskich społeczności LGBT+: prawo do miłości, małżeństwa, macierzyństwa i ojcostwa.

Piotr Szumlewicz (publicysta): Rząd traktuje LGBT jako ludzi gorszego sortu, upokarza ich, pluje na nich, szczuje przeciwko nim. Ta wstrętna nagonka musi zostać zatrzymana!

            Popierasz Musiała - kciuk w górę!


+ 983
- 26

Polub Polityczek.pl