aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksodedededeeee.jpg

Bliski współpracownik Beaty Szydło (Paweł Rybicki, KPRM) skomentował wystąpienie przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska w czasie gdańskich obchodów rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r.

-  Wszyscy jesteście gośćmi Pawła Adamowicza. (...) Polska to najpiękniejsze miejsce na Ziemii, a Polacy to dumny europejski naród, nawet jeżeli nie mamy szczęścia do władzy. Nie można dać się ograć, nawet jeżeli pierwszy mecz się przegrało. (3 rady) Nigdy się nie poddawać i zawsze wierzyć w zwycięstwo, każdego dnia ciężko na to pracować, nikogo nie wykluczać. Wasza telewizja, nasz internet. Nie musimy czekać na łaskę pana Jacka Kurskiego. Smutasy nigdy niczego nie wygrają. Proszę, żebyście ich przekonali, że w Senacie możemy im zrobić powtórkę z rozrywki, że możemy wygrać - mówił szef Rady Europejskiej Donald Tusk w Gdańsku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤💪👏 #jakdawniej #gdańsk #gdansk2019 #DonaldTusk #Tusk #Donald #deklaracja #obchodyGdańsk

Post udostępniony przez Ewelina Lach (@whatsmorestudio)

Bartłomiej Sieniewicz (były szef MSWiA): Minął tydzień od porażki. I w Gdańsku, na Długim Targu wśród tysięcy ludzi - Donald Tusk i Lech Wałęsa. Ludzie rozumiejący przywództwo – obudzili nadzieję i wolę zwycięstwa. Dziękuję.

Przemysław Szubartowicz (Wiadomo.co): Tusk za pełnym zjednoczeniem opozycji. Namawia do zaprzestania kłótni w obozie demokratycznym. Wspiera samorządowców, którzy chcą zasilić listy Koalicji. Proponuje politykom wychodzenie do ludzi. Uważa, że w Senacie można wygrać. I więcej uśmiechu. Myślę, że właśnie tędy droga.

Mec. Roman Giertych: Premier Donald Tusk przełamał dziś traumę opozycji po przegranych wyborach.

Krytyka Tuska

Rafał Ziemkiewicz: Podsumowując: symbolem polskiej wolności jest okrągły stół, miejsce „wspólnego zwycięstwa” Solidarności j komuny, kombatantem Kwaśniewski, męczennikiem Adamowicz, przywódcą Tusk, patronem Wałęsa, celem regionalizacja... nawet ten profesor Dana Browna by tego nie skleił w całość.

Kazimierz Smoliński (PiS): Wczorajsze wystąpienie Tuska było ciekawe. Ciekawe dlatego, że dzięki niemu możemy zaobserwować regres polityka. To nie jest już ten energiczny Tusk, który ciepłą wodą w kranie potrafił przykryć fatalną sytuację Polski. Teraz nie ma już ciepłej wody. Teraz nie ma już nawet kranu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpswwwww.png
        Popierasz Rybickiego - kciuk w górę!

+ 24
- 2235

Polub Polityczek.pl