apietrzakrzep

Jan Pietrzak udzielił wywiadu prawicowemu portalu wpolityce.pl, w którym m.in. podsumował 2016 rok i złożył noworoczne życzenia.

Pietrzak o roku 2016

Śmieszna jest uporczywa walka Komitetu Obrony Demokracji z demokracją. Komitet Obrony Demokracji przez cały rok walczył z demokracją. (...) Najpierw w obronie Trybunału Konstytucyjnego. (...) Ta walka była niepotrzebna, czas poświęcony na nią był stracony. Druga kwestia, (...) to marsz czarnych macic organizowany przez Front Wyzwolenia Macic, któremu oni również patronowali. Nie można nie wspomnieć też o wyczynach opozycji (...), która okupuje salę sejmową. Te wszystkie groteskowe wydarzenia świadczą o zaniku politycznego myślenia.(...) Posłowie opozycji w sejmie niczego nie robią, bo są nieprawdopodobnie durni. Mogą robić jedynie głupie miny, pokazywać język, wskakiwać na mównicę. Marnują swój czas. Powinni pracować w tej sali, a oni w niej nie chcą nic pozytywnego robić i nie mają żadnych pomysłów na pracę, potrafią tylko wrzeszczeć „Konstytucja, Konstytucja” albo „wolne media, wolne media”, kiedy normalne partie zastanawiają się nad sensem różnych ustaw. Sprowadzili funkcję Sejmu do absurdu.

Życzenia noworoczne dla Polski

Pogody ducha i optymizmu, tego, co zawsze życzę kończąc przedstawienia. Od tego zależy wiele naszych decyzji i poglądów na różne sprawy. Jeżeli człowiek nie jest zawzięty i wściekły to lepiej mu się myśli. Wściekłość, zawziętość i zgrzytanie zębami zostawmy opozycji. (...) Należy życzyć Polsce, żeby miała mądrzejszą opozycję, bo ta jest tak głupia, że nawet na opozycję się nie nadaje.

apier

apietrzak


+ 52
- 2393

Polub Polityczek.pl