aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaidhfrgtugtggg.jpg

Karol Rajewski skomentował aferę celebrytów dot. szczepień na COVID-19. Były burmistrz Błaszek oraz ex członek PiS skupia się na innych kwestiach.

Rajewski sugeruje, że PiS może chcieć przykryć swoje afery - aferą szczepień artystów w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Polityk zadaje rządzącym pytania m.in. ws. respiratorów, które władza zakupiła od handlarza bronią, a do dzisiaj nie trafiły one do Polski czy ws. wyborów prezydenckich, które miały się odbyć w maju, wydano na nie miliony złotych, a ostatecznie się nie odbyły.

Wreszcie były burmistrz Błaszek upomina się także o przedsiębiorców, którzy nie wiedzą, jak będzie wyglądał ich jutrzejszy dzień.

Cały komentarz Rajewskiego

"Od kilku dni PiS skutecznie nakręca marnej jakości aferkę „celebrycko- szczepionkową” odwracając uwagę Polek od Polaków, m.in. od sprawy firmy byłego handlarza bronią, z którym Ministerstwo Zdrowia zawarło umowę na zakup 1,2 tys. respiratorów za ponad 200 mln zł. Respiratorów, które miały ratować życie i zdrowie Polaków, jak nie było tak nie ma, a osoby odpowiedzialnie za aferę, którą powinni zająć się rządzący, postanowiły nagle zmienić zajęcie i znikły z przestrzeni publicznej.

Apeluję do tych wszystkich, którzy od kilku dni piętnują innych, nazywając się przy tym prawymi i sprawiedliwymi, o zadanie pytania „swoim” o ponad 200 milionów złotych na respiratory, których nie ma, czy ponad 70 milionów za wybory, które się nie odbyły.

Zamiast rozliczać lekarzy za to, że zaszczepili kilkunastu „celebrytów” poza kolejką, niech PiS weźmie się wreszcie za d.... swoich „kolesiów”, a Premier niech zajmie się sprawami ważnymi dla milionów Polaków. Czas ratować gospodarkę! Przedsiębiorcy czekają na zniesienie absurdalnych obostrzeń, które prędzej czy później doprowadzą do wielu ludzkich tragedii!".

      Popierasz RAJEWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl