aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadcfvgthy.jpg

Krzysztof Skiba wypowiedział się o bieżących tematach politycznych. Muzyk nie po raz pierwszy krytykuje obóz władzy.

W ostatnich dniach głównymi tematami są szczepionki na koronawirusa, z których skorzystali niektórzy artyści oraz przejęcie Idea Banku przez państwowy bank Pekao S.A.

Co o obu tych tematach myśli Skiba?

Muzyk broni artystów, którzy udali się do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aby tam przyjąć lekarstwo. Ws. przejęcia Idea Banku Skiba ostrzega Polaków, że władza wkrótce może przyjść także i po ich własność.

Media. Media rządowe nadal grzeją temat szczepień kilkunastu aktorów, jak wodę w czajniku na poranną herbatkę. Z faktu, że grupka znanych osób zaszczepiła się, bo dostała od szpitala takie zaproszenie, robi się quasi szpiegowski cyrk. Coś na pograniczu współpracy z gestapo i naplucia na pomnik poległych powstańców. Jeden z portali ujawnia maile Fundacji Krystyny Jandy do aktorów, w których mowa jest o MOŻLIWOŚCI zaszczepienia. Nie ma w tym absolutnie nic sensacyjnego, ani nielegalnego, ale całość przekazu brzmi, jakby odkryto, że Janda trzyma w swoim teatrze szczepionki, które zabrano emerytom z Podlasia.

Polska. Odnoszę wrażenie, że Polska to jedyny kraj, w którym władza propaguje szczepienia poprzez wylewanie pomyj na osoby zaszczepione. Już wiemy, na czym polega ten głośny "narodowy program szczepień". Polega na skutecznym odstraszaniu osób chętnych na szczepienia. Żaden znany artysta już się w tym roku nie zgłosi do akcji w obawie przed medialnym linczem.

Mateusz Morawiecki. Pan premier ogłasza, że trzeba przeprowadzić śledztwo w sprawie szczepień bez kolejki. Słusznie. Może warto też przeprowadzić śledztwo, w sprawie okazyjnego zakupu niezwykle wartościowych gruntów przez premiera, które to grunty kupiono dzięki protekcji zaprzyjaźnionego z rodziną Morawieckich biskupa, oskarżanego o pedofilie? Różnica jest taka, że atrakcyjne grunty były tylko dla Mateusza, a szczepionki są dla wszystkich chętnych.

Władza. Władza właśnie połyka prywatny bank Czarneckiego. Dziś zabierają komuś bank, jutro zabiorą twój dom, a pojutrze zabiorą twoje piwo z lodówki i poduszkę z kanapy. Władza potrzebuje pieniędzy, aby móc przetrzymać kryzys i najlepiej przecież zabrać komuś, a nie sobie. Żeby to przykryć trzeba było Jandę wpuścić w maliny, a potem sprać medialnie na kwaśne jabłko. Oto zgniłe owoce władzy. Władza PiS jest jak podgniłe banany na srebrnej tacy. Niby podgniłe, ale dla wielu ciągle jeszcze całkiem atrakcyjne.

50729266876_bb7099b1c9_c.jpg

            Popierasz SKIBĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl