uid_65c5aff418365066c616b68e12e143d91568606019008_width_720_play_0_pos_0_gs_0_height_405.jpg

Joanna Senyszyn skierowała list do Mikołaja Mroza. Nie zabrakło w tekście odniesień politycznych.

Senyszyn postanowiła napisać list do Mikołaja. Posłanka Lewicy stwierdza, że jest grzeczną dziewczynką i prosi o poszerzenie jej zasięgów w mediach społecznościowych.

Większy zasięg opinii głoszonych przez Senyszyn sama polityczka argumentuje; "żebym mogła jeszcze szerzej głosić głupotę zarazy i chwałę lewicy".

Odnośnie zarazy posłanka wymienia w swym liście trzy; kaczyści, kler, korona.

Cały list umieszczony przez Joannę Senyszyn na Facebooku.

"Kochany Mikołaju Mrozie!

Jestem grzeczną dziewczynką. Kocham moich wyborców, fejsbukową, twitterową i instagramową rodzinę. Codziennie robię dla nich coś dobrego, a przynajmniej rozweselam w smutnym czasie potrójnej zarazy 3K (kaczyści, kler, korona). Stosuję się do obostrzeń sanitarnych, bo choć nie mają podstawy prawnej, są społecznie pożyteczne. W pierwszym terminie zaszczepię się przeciwko COVID-19. Na kaczystów i kler się nie szczepię, bo jestem uodporniona. Na wszystkie zarazy potrzebujemy odporności stadnej. Kościół i PiS robią co mogą, żeby Polacy ją zyskali. Tak trzymać, a potem wy...

Bardzo bym chciała, żebyś mi, kochany Mikołaju, przyniósł dużo polubień i obserwujących w mediach społecznościowych, żebym mogła jeszcze szerzej głosić głupotę zarazy i chwałę lewicy".

         Popierasz SENYSZYN - kciuk w górę!


+ 753
- 22

Polub Polityczek.pl