aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaodfktoktogktgktgtkgog.jpg

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się na swoim profilu społecznościowych na temat ostatnich wydarzeń w kraju. Wojskowy ocenia zachowanie policji.

Mazguła w mocnych słowach komentuje - nie pierwszy raz - zachowanie policji broniącej przy wielu okazjach rządzących polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Emerytowany pułkownik bardzo krytycznie obecnego komendanta głównego policji Jarosława Szymczyka. - Po co Polakom PiS-przestępca na stanowisku komendanta policji, który pozwala na manipulacje, akcje dziesięciu policjantów przeciwko babci, aresztowanie czternastolatki, preparowanie dowodów na kłamstwach, a nie potrafi przeciwstawić się katolicko-faszystowskim PiS-bandytom? Jaki wstyd dla resztek przyzwoitych funkcjonariuszy polskiej policji państwowej?! - pyta Mazguła.

- Czekam, aż policjanci wypieprzą sami tę bandę kompromitacji służby i munduru - dodaje wojskowy.

Pułkownik w swoim wpisie odniósł się do "Marszu Niepodległości" organizowanego przez narodowców 11 listopada w Warszawie. - Bosak przyznaje, że przed nielegalnym marszem PiS-zadymiarzy katolickich uzgadniano z bandytami Jarosława Szymczyka warunki bijatyki w Warszawie. Jarosławie Kaczyński, komisarzu niebezpieczeństwa dla Polaków, czas na konsekwencje twojej beztroskiej podłości i zniszczenia - kończy swój komentarz pułkownik.

           Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 1253
- 13

Polub Polityczek.pl