aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadfkgoyjugtggtt.jpg

Pułkownik Adam Mazguła skomentował wczorajsze zaprzysiężenie nowych ministrów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

To była inna uroczystość niż wszystkie do tej pory dotyczące zaprzysiężenia nowych ministrów przez prezydenta. Wszystko za sprawą trwającej epidemii koronawirusa.

Politycy pojawili się wczoraj w ogrodzie Pałacu Prezydenckiego, aby na dworze objąć swoje nowe stanowiska.

Wydarzeniami, które najbardziej przykuły uwagę mediów i opinii publicznej było zachowanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który opuścił uroczystość przedwcześnie oraz zachowanie prezydenta Andrzeja Dudy, który zdjął specjalnie rękawiczkę, aby uścisnąć dłoń Jarosława Kaczyńskiego.

Do wydarzeń w ogrodzie Pałacu Prezydenckiego odniósł się emerytowany płk Adam Mazguła na swoim Facebooku.

- Największy kłamca, łgarz i mitoman Polski na przestrzeni wieków Mateusz Morawiecki, orzeczony sądownie ma swojego zastępcę. Oficjalnym jego wice łgarzem narodowym został Jarosław Kaczyński, który zadrwił z Polaków, przysięgając na Konstytucję i inne prawa, oraz że pomyślność obywateli będzie dla niego najwyższym nakazem. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale za wypełnienie tej przysięgi odpowiada Bóg. No przecież, że nie Kaczyński! Tak przeżywał on tę farsę, że opuścił spotkanie przed czasem i w samotności. Nawet wybrany Polakom przez Kurskiego najwyższy urzędnik zdjął rękawiczkę, aby go dowartościować. Jednak, co z tego, jeśli nie wiadomo dzisiaj, kto jest nosicielem wirusa i czy ta ręka była sterylna, bo wszyscy w tym gronie prześcigają się w kłamstwie i kto kogo oszuka bardziej.

- A Ty narodzie, patrz dumnie i z podziwem, jakie masz elity poli-e-tyczne! Jeśli łgarz jest zastępcą łgarza lub odwrotnie, kto to wie, to słuchajcie, jak pięknie mówią, jak obiecują, jak się poświęcają dla dobra Polski i Polaków… No właśnie, czyjego dobra, jeśli to łgarze? - kończy swój wpis pułkownik.

           Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 859
- 8

Polub Polityczek.pl