aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafrtoyhgtyyyyyyyyy.jpg

Publicysta Andrzej Bober umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze swojego urlopu w Juracie. Nie zabrakło odniesień politycznych.

Mimo pandemii koronawirusa - ludzi nad polskim morzem nie brakuje. Obawy związane z epidemią nie są zbyt odczuwalne w społeczeństwie, co powoduje gromadzenie się ludzi m.in. w pubach, restauracjach, hotelach czy na plaży.

Andrzej Bober pojawił się w Juracie - w miejscu, gdzie niedawno wypoczywali prominentni politycy obozu władzy. I do ich obecności w nadmorskim kurorcie nawiązuje Bober w swoim poście.

- Z tego tarasu widokowego w Juracie odpoczywający w ośrodku REWITA mogli przyglądać się zachodom słońca. W sierpniu byli to m.in. wicepremier Jacek Sasin, wicemarszałek senatu Stanisław Karczewski oraz b.minister edukacji narodowej, europosłanka Anna Zalewska z domu Gąsior, ksywka Paszcza. Gdy już spożyli posiłki w swoich oddzielonych od reszty pomieszczeniach, przyglądali się, jak zachodzi słoneczko - opisuje Bober.

Następnie publicysta skupia się na sylwetkach polityków PiS...

- Sasin powinien w jakiejś kopalni (to przecież spec także od górnictwa) odrabiać straconych jego decyzją na „wybory” 70 mln PLN, Karczewski gdzieś szukać, by oddać, przytulonych wcześniej ponad 400 tys. PLN, a Zalewska powinna w ogóle publicznie nie pokazywać się po zabiegach, które wywróciły do góry nogami całe nasze szkolnictwo. A oni sobie jak gdyby nigdy nic.

Andrzej Duda

- Pan Bóg nie darował tylko Andrzejowi Dudzie, który mniej więcej w tym samym czasie wykopyrtnął się „z pasażerką” na skuterze wodnym. Za nie uczciwą kampanię wyborczą chyba się należało. Ale głowa państwa, w takich sytuacjach nie pozostaje sam, gdyż zawsze asekurują go funkcjonariusze Służb Ochrony Państwa, nawet podczas pływania. Pasażerkę też udało się wyłowić.

Jurata

- Przed wojną do Juraty można było dojechać bryczką, taksówką, autobusem i dopłynąć statkiem. Dziś każda z wymienionych tu osób miała czarną limuzynę wraz z kierowcą. Widać zasłużyli sobie na takie luksusy, choć nie jestem o tym przekonany.

            Popierasz BOBERA - kciuk w górę!


+ 620
- 6

Polub Polityczek.pl