aaaaaaaaaaaaaaaaaaifjigghhhh.jpg

Profesor Magdalena Środa odniosła się do nagonki obozu władzy na społeczność LGBT.

Już nie muzułmańscy uchodźcy, chwilowo nie Unia Europejska, ani sędziowie, nauczyciele czy lekarze. Rządzący obrali sobie nową grupę do atakowania - społeczność LGBT.

Atak obozu władzy na środowisko LGBT może jednak go bardzo drogo kosztować. Mniejszości seksualne to nie uchodźcy, którzy byli daleko/są od polskich granic. Środowisko LGBT i osoby broniące osób nie hetero normatywnych to często młodzi ludzie, a więc Prawo i Sprawiedliwość będzie mieć duży problem, aby przekonywać do siebie nowych wyborców. Coraz mocniej odczuwalne jest wśród młodych wyborców, że "siarą" jest - mówiąc językiem młodzieżowym - popieranie partii Jarosława Kaczyńskiego.

Po wydarzeniach na warszawskich ulicach głos zabrała prof. Magdalena Środa.

- Dziś wszyscy prawi ludzie powinni powiedzieć: Jestem LGBT! - deklaruje socjolog.

- Ta władza nie sprzeciwia się faszystom, nie uderza w przestępców. Ta władza uderza w najsłabszych w imię wymyślonej ideologii, ta władza nie służy obywatelom, nie troszczy się o żadne dobro wspólne; ta władza wykonuje tylko rozkazy małego socjopaty owładniętego prywatnymi obsesjami. Powiedzieć tej władzy nie - to prawdziwy patriotyzm - komentuje prof. Środa NA swoim profilu społecznościowym.

           Popierasz ŚRODĘ - kciuk w górę!


+ 1671
- 16

Polub Polityczek.pl