aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarfktgkghyhyhyhhhh.jpg

Pułkownik Adam Mazguła skomentował wydarzenia na warszawskich ulicach w związku z zatrzymaniem przez policję aktywistki LGBT Margot.

Na godzinę 18.30 zapowiedziany jest dzisiaj kolejny protest środowisk LGBT - odbędzie się na Placu Defilad w Warszawie. Jednak nie tylko w stolicy odbędą się manifestacje będące wyrazem solidarności z aresztowaną Margot. W mediach społecznościowych możemy zaobserwować, że środowiska LGBT skrzykują się wielu miejscach Polski, aby również pokazać swój brak zgody na atakowanie środowiska LGBT przez obecny obóz rządzący.

Do brutalnej postawy policji względem społeczności LGBT odniósł się pułkownik Adam Mazguła.

- Na Krakowskim Przedmieściu nie po raz pierwszy dostajemy dowody, że prawo w Polsce nie obowiązuje policji, prokuratury, przejętych partyjne sądów, urzędników i członków PiS-u. Oni są ponad prawem, a Konstytucja dla rządzących jest tylko świstkiem niepotrzebnego im papieru. Nacjonalizm, faszyzm i partyjniactwo jest drogą do reżimowego terroru flejtuchowatego dziadka z Żoliborza i jego PiS-władzy.

- Kaczyński rządzi przez kryzys, który sam wywołuje i prowadzi wojnę z kolejnymi wrogami, których sam wybiera i wskazuje. Dziś walczy bezwzględnie ze środowiskiem LGBT. Jutro mogę być to ponownie, już w innych warunkach — ja, albo ty. Ten paranoik podpali świat, jak Hitler, który niewątpliwie jest jego wzorcem. Udawanie, że tego nie widzimy, jest zbrodnią przeciwko narodowi, za którą wstydzić się będziemy nie tylko my, ale i przyszłe pokolenia Polaków - wypowiada się płk Mazguła.

Wojskowy umieścił także w mediach społecznościowych wpis poświęcony komendantowi głównemu policji Jarosławowi Szymczykowi.

          Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 4142
- 89

Polub Polityczek.pl