aaaaaapeldpelddddddd.png

Mecenas Roman Giertych zabrał głos przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Giertych kibicuje Rafalowi Trzaskowskiemu i apeluje o głosowanie na kandydata Koalicji Obywatelskiej. Zdaniem prawnika porażka Andrzeja Dudy oznacza początek końca władzy Prawa i Sprawiedliwości.

- Chciałbym jeszcze raz do wszystkich zaapelować o głosowanie w tych wyborach na Rafała Trzaskowskiego. Szczególnie mój apel kieruje do tych osób, które w I turze nie głosowały na niego.

- Wszyscy na wybory przegonić Andrzeja Dudę z Krakowskiego Przedmieścia! Ta bitwa będzie najważniejszym starciem z PiS od 15 lat. Gdy PiS ją przegra, to ich rewolucja się skończy. Wszyscy na wybory! - wzywa Giertych.

Mecenas argumentuje, dlaczego te wybory są tak ważne.

- W tych wyborach każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jest za Polską rządzoną przez Jarosława Kaczyńskiego, czy też nie.

- Czy jest za Polską, gdzie ludzie są oskarżani, skazywani i trzymani w więzieniach przez urzędników partyjnych, czy też przez niezależnych sędziów. Czy jest za Polską, gdzie stanowiska w spółkach, ministerstwach, agencjach powierza się kolegom partyjnym, czy też niezależnym fachowcom. (...) Czy jest za Polską izolowaną, wyśmiewaną, lekceważoną na arenie międzynarodowej, czy za Polską szanowaną wśród Państw Europy i Świata. Czy jest za Polską nieustannego kłamstwa w TVP, czy też Polską gdzie dziennikarz ma mówić prawdę, a nie kłamać - wylicza Giertych w swoim poście umieszczonym na Facebooku.

         Popierasz GIERTYCHA - kciuk w górę!


+ 1300
- 54

Polub Polityczek.pl