aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaplrdplepddddddddddd.jpg

Satyryk Piotr Bałtroczyk wypowiedział się na temat zbliżających się wyborów prezydenckich (28 czerwca, najbliższa niedziela).

Bałtroczyk nie pała sympatią do obecnego rządu i prezydenta Andrzeja Dudy. W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych artysta zachęca, aby nie głosować na kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

- Andrzej Duda, prezydent żenujący, objeżdża Polskę ze spektaklem „ Fircyk w zalotach ”, mając nadzieję, że zapomnimy o jego służalczym długopisie, który niszczył polskie sądownictwo, o nocnych haniebnych nominacjach dla Pawłowicz i Piotrowicza, o kłamstwach, kłamstewkach i przeinaczeniach - zaczyna swój post Bałtroczyk.

Następnie uznany satyryk odnosi się do ostatnich wypowiedzi PAD oburzających wielokrotnie opinię publiczną.

- Dziś na naszych oczach z zagrożonego porażką Dudy, wychodzi mściwa, kłamliwa kanalijka, obskurancko szczująca jednych na drugich, odmawiająca człowieczeństwa chcącym żyć inaczej, rozpalająca brunatne pochodnie.

Bałtroczyk chciałby zobaczyć obecnego prezydenta Polski na bezrobociu.

- Wizja Dudy na prezydenckim bezrobociu, niechcianego przez UJ (czy on przy doktoracie, na pewno zdał angielski ? )który go wypromował pociąga mnie. Zrobię wszystko, by ją urzeczywistnić. I Was do tego namawiam.

      Popierasz BAŁTROCZYKA - kciuk w górę!


+ 2625
- 41

Polub Polityczek.pl