aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasldepdleppdlepddddddddddd.jpg

Dziennikarz Kamil Durczok zareagował na dzisiejszy wywiad posłanki Barbary Nowackiej w programie "Kropka nad i".

Nowacka o słowach Kaczyńskiego w Sejmie. Zakłócenie mojego wystąpienia to była zaplanowana akcja pana Kaczyńskiego, żeby Polska nie usłyszała prawdy o ministrze Szumowskim. Dobrze mówić PiS-owi prawdę prosto w oczy. Mimo że prezes Kaczyński jest otoczony murem swoich ludzi, żeby tej prawdy nie słyszeć.

Premier. Przedziwne, że premier Morawiecki broni chamstwa swoich kolegów, którzy próbowali zakłócić moje wystąpienie. To najwyższy czas, żeby premier zastanowił się, czy droga nienawiści i pogardy to właściwa droga.

Minister zdrowia. Szumowski nie przygotował Polski na epidemię. Jak już zaczął kupować, to okazało się, że najlepszym dostarczycielem jest zaprzyjaźniony instruktor narciarstwa.

Władza. Widzimy jak słabnie PiS. Szczególnie w obliczu epidemii widać, jak bardzo nie dali rady.

Wybory prezydenckie. To ostatnie dni kadencji prezydenta Dudy. Nadszedł kres ulegania wpływom, w tym wpływom biskupów. Gdyby w drugiej turze znaleźli się Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia, to zagłosuję na Trzaskowskiego.

***

- W TVN24 panie Dulkiewicz i Nowacka, konserwatystka i kobieta lewicy, ale generalnie dwie twarze mądrej, lepszej, dobrej, patriotycznej polityki - wypowiada się dziennikarz Tomasz Lis.

Na program w TVN24 zareagował na Facebooku dziennikarz Kamil Durczok.

- Nie umiem tego wytrzymać. Mały, pieprzony kurdupel ogłupił pół narodu. Świetna Basia Nowacka w "Kropce". Jakiego wstrząsu my potrzebujemy, durnoto, żeby zobaczyć dokąd nas prowadzi ta banda szaleńców? - pyta były szef "Faktów" TVN.

           Popierasz Durczoka - kciuk w górę!


+ 2813
- 56

Polub Polityczek.pl