aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkedkdddddddddd.jpg

Duchowny Wojciech Lemański wypowiedział się na temat obozu władzy w kontekście koncertu Zenka Martyniuka.

TVP transmitowała na żywo z Teatru Polskiego w Warszawie koncert gwiazdy disco-polo Zenka Martyniuka. Impreza odbyła się z okazji Dnia Matki, a na widowni mogliśmy zaobserwować publiczność mimo zakazu organizacji imprez masowych w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

- Zakaz organizowania koncertów to tylko niezobowiązujące zalecenie? Widać, że w branży artystycznej i eventowej są równi i równiejsi. TVP zorganizowała koncert z udziałem publiczności, jak widać na zdjęciu nikt maseczkami się nie przejmował - komentuje dziennikarz Patryk Michalski, radio RMF FMF.

- Czy zakaz koncertów, zgromadzeń przestał obowiązywać? Twój koncert lepszy niż mój? Jak ma się czuć reszta branży kulturalnej, skoro tak napluto im w twarz? - wypowiada się dziennikarka Żaneta Gotowalska, "Gazeta Wyborcza".

EZAqN0ZXkAA4w9t.jpg

Na temat koncertu Zenka w TVP wypowiada się także duchowny Wojciech Lemański. Ksiądz odnosi się również do pielgrzymki z Łowicza na Jasną Górę, została ona przerwana przez mundurowych.

- Pielgrzymka z Łowicza, numer 365, została przerwana na drugi dzień po wyruszeniu pątników na Jasną Górę - poinformował portal lowiczanin.info.

- Kiedy zobaczyłem policjantów spisujących kilkuosobowe grupy pielgrzymów, to nie pielgrzymów, ale policjantów uznałem za oszalałych. Komu przeszkadzają kilkuosobowe grupki idące gęsiego w maseczkach poboczem drogi? Naprawdę powariowali - komentuje duchowny.

- Wiadomość o koncercie z udziałem nieomaseczkowanej publiczności i z Zenkiem wodzirejem, poruszyła raczej niż wzruszyła wielu. Tutaj nikt nikogo nie legitymował, nie spisywał i nie rozwiązywał zgromadzenia. Państwo z dykty. paździerzowe służby, kartonowe prawo. Dokąd nas ci pustogłowi prowadzą? A czy oni sami wiedzą do czego to doprowadzi? - krytykuje rządzących ks. Lemański.

       Popierasz Lemańskiego - kciuk w górę!


+ 2496
- 46

Polub Polityczek.pl