aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsepldepldlepdedddddddd.jpg

Profesor Magdalena Środa skrytykowała kandydata w nadchodzących wyborach prezydenckich - Szymona Hołownię.

Hołownia gościł na antenie programu "Kropka na i". Kandydat obywatelski w wyborach komentował zmianę kandydata Koalicji Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską.

- Kampania będzie bardziej spolaryzowana i ostrzejsza. Teraz mieliśmy wujka Andrzeja i ciocię Małgosię oto wchodzi zawodnik, który zaczyna ostro walić w PiS a PiS się cieszy i wyciąga stare armaty - mówił Hołownia o Trzaskowskim.

I właśnie określenie "ciocia" o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej nie spodobało się wielu osobom.

- Ciocia to wspaniała instytucja. Niestety, nie dla każdego. W mojej rodzinie jest odpowiedzialność, szacunek dla Konstytucji i prawa - odpowiedziała Kidawa.

- Pan Hołownia ma talent do chamstwa - zareagował były poseł Krzysztof Król.

- Od rana Szymon Hołownia i Adam Bielan straszą nieszczęściami, do których doszłoby, gdyby Trzaskowski został prezydentem. Zmontować chór Hołownia - Bielan po kilku dniach kandydowania, to niewątpliwy sukces Rafała Trzaskowskiego - komentuje naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis.

O Hołowni wypowiedziała się także socjolog prof. Magdalena Środa.

- Wyszło szydło z worka czyli cham z Hołowni. Rozkrzyczany ministrant, polityczny Putto, który od jakiegoś czasu wykorzystuje swoje umiejętności sceniczne do udawania, że szykuje się na prezydenta, okazał się być nie tylko wrogiem praw kobiet (wszyscy przykościelni politycy tak mają) ale i otwartym seksistą. Kidawa Błońska to dla niego "ciocia". Wiele takich cioć do tej pory za nim stało. Czy przejrzały na oczy? Spektakl prezydencki Hołowni przypomina toczka w toczkę ten, który odstawił nam pięć lat temu Duda. Za chwile będzie łapał hostię w powietrzu i czekał na instrukcje z episkopatu... - napisała Środa na Facebooku.

             Popierasz Środę - kciuk w górę!


+ 3661
- 572

Polub Polityczek.pl