aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeodkdeedkedcefff.jpg

Były wielokrotny poseł prof. Stefan Niesiołowski wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Ustawa antykryzysowa plus zmiana kodeksu wyborczego. " Od początku było jasne, że chodzi tylko o przedłużenie pisowskich rządów i prezydentury p. Dudy, władzę dla swoich i korzyści, jakie ta władza przynosi. Po raz kolejny politycy, którzy myśleli, że z pisowcami można się porozumieć, bo chodzi przecież o pomoc ludziom poszkodowanym przez zarazę, o gospodarkę, w końcu o nasz kraj, zostali oszukani. Im chodzi tylko o władzę, zawsze w każdych okolicznościach, bez względu na koszty i okoliczności. Dyktatury oddają władzę, gdy muszą, albo gdy tak zmurszeją, że umierają na starczy uwiąd jak komunizm po upadku Związku Sowieckiego i w samym Związku Sowieckim".

Prawo i Sprawiedliwość. "Z PiS-em się nie rozmawia, bo okłamią. Oni rozumieją tylko język siły i jeśli ktoś chce z nimi rozmawiać, to najpierw musi być silniejszy, a nie liczyć na elementarną przyzwoitość".

Opozycja. "Powinna natychmiast zakończyć żenujący spektakl wzajemnych pretensji, czy należało godzić się na głosowanie zdalne, czy nie? I kto był wspólnikiem pisowców, a kto bronił demokracji? Ta dyskusja poza wzajemnym wyniszczaniem się nic nie da ani nie zmieni".

49704761622_589cbe9287_c.jpg

Wybory prezydenckie. "Takiego spektaklu kłamstwa i podłości jak w wydaniu pisowskich propagandzistów broniących daty 10 maja jako terminu wyborów nie oglądaliśmy chyba nawet w stanie wojennym. Jaruzelski miał jednak jakiś argument - obrona przed sowiecką interwencją - cokolwiek był on wart. Twierdzenie, że pisowcy bronią konstytucji, prawa i stabilnego państwa jest kwintesencją obrzydliwości.

Wydaje mi się, że propozycja bojkotu pisowskich wyborów, ich organizacji, przygotowań, udziału jest lepszym rozwiązaniem niż przystępowanie do nich w warunkach całkowicie jednostronnej propagandy i zagrożenia zdrowia i życia tysięcy ludzi. W tej sprawie opozycja powinna się porozumieć. Jeśli to niemożliwe to w każdym razie im więcej ludzi przystąpi do bojkotu tym lepiej. Samorządy nie powinny brać udziału w tym spektaklu. Niech Duda walczy z Jakubiakiem, Rydzyk święci lokale i komisje, niech się kotłują pomiędzy sobą. Niech sobie pisowcy celebrują swoje wybory, tak jak niech celebrują swoje rocznice, swoich idoli i swoje świętości, a Rydzyk obsługuje swoją kadzielnicę i wzywa coraz bardziej topniejącą grupkę sfanatyzowanych wielbicieli do przesyłania mu pieniędzy na „jedyny katolicki głos w twoim domu”. Nie angażować się w pisowskie kłamstwo".

Schetyna. "Znowu przypomniał o swoim istnieniu p. Schetyna atakując, jak zawsze podle i z zaskoczenia Małgorzatę Kidawę-Błońską twierdząc, że gdyby były wybory jesienią to trzeba pomyśleć o zmianie kandydata czy coś w tym rodzaju. To oznacza praktycznie wyeliminowanie kandydatki. Równie podle postępował w kampanii wyborczej w 2011 roku, podważając kompetencje Ewy Kopacz. Wątek ten skwapliwie i co najmniej bezmyślnie podchwycili niektórzy politycy lewicy. Prowadzenie tego typu publicznych rozważań to propisowska dywersja, co w przypadku Schetyny nie jest niemożliwe.

Człowiek pochodzi od zwierzęcych przodków i część cech tych przodków zachowuje. Nasz genom w 99 proc. jest taki sam jak innych ssaków, a 99.8 proc. jak u małp człekokształtnych. Myślę, że Schetyna musiał mieć miliony lat temu za przodka np. szczura; te ruchy i ogólnie styl poruszania się itp. Sasin wieprza - twarzoczaszka, Macierewicz - nazywany w opozycji „maciorką” wyżła; wyraz oczu i profil. Warto zapoznać się z teorią ewolucji i prawem rekapitulacji cech Haeckla- Mullera - rozwój osobniczy jest rekapitulacją rozwoju rodowego".

      Popierasz Niesiołowskiego - kciuk w górę!


+ 5457
- 82

Polub Polityczek.pl