aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslpedddddddd.jpg

Prezydent Lech Wałęsa skomentował pismo, jakie miał otrzymać od ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego - Zbigniewa Ziobro.

Lech Wałęsa poinformował za pośrednictwem social mediów o otrzymaniu od ministra - pisma. Lider pierwszej "Solidarności" ma mieć problemy z wyrokami sądów, które orzekły, że Lech Wałęsa nie był tajnym agentem w czasach komunizmu.

"Panie Ziobro odpowiadam Panu publicznie na Pańskie pismo skierowane do mnie. Informuje Pan mnie w tym piśmie, że zamierza Pan zmienić moje wygrane wyroki sądowe na moje przegrane. Jeśli można uznać to za groźby czy straszenie to odpowiadam Panu: chłoptasiu, nie ze mną te numery" - pisze Lech Wałęsa.

I dalej zapopowiada, że nie stawi się na żadne wezwanie służb podległych ministrowi w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

"Metody ma Pan gorsze od Komuny. Aby było wszystko jasne Panie Ziobro; moim zdaniem Pan niszczy Solidarność i jej zdobycze pod moim przewodnictwem. Pan niszczy dorobek Polskiej Wolności. Dlatego oświadczam Panu, że nie będzie nigdy mojej zgody za żadną cenę! Odmawiam więc stawiania się na każde wezwania Pana i podległych Panu służb w tych sprawach, przy siłowym doprowadzeniu nawet nie podam nazwiska czy daty urodzeniaDowody prawdziwości opisów przy zainteresowaniu do przesłania".

Internauci do Wałęsy:

"Panie Prezydencie, TO jest tylko ZERO. Zero jako znak graficzny toczy się, tylko jeśli ktoś popycha. A kto popycha to my wiemy. Proszę się nie poddawać. Jesteśmy z Panem i za Panem".

"Ręce opadają skąd ci ludzie się biorą, co tyle krzywdy robią Panu i wszystkim Polakom...".

"Panie Prezydencie niech się pan trzyma... Zero nic nie znaczy, to tylko jego pohukiwanie na puszczy, on w ten sposób dodaje sobie wartości, podobnie jak jego właściciel, pan i władca Jarosław Kaczyński, przyjdzie jeszcze i na nich pora tzn. Trybunał Stanu".

"Zioberko jaki ty malutki jesteś przy Lechu. Pakuj się powoli, zaczynając od "długopisu".

          Popierasz Wałęsę - kciuk w górę!


+ 946
- 19

Polub Polityczek.pl