aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalscrpfffffff.jpg

Poseł Janusz Korwin-Mikke postanowił zademonstrować, jak to jego pies nie boi się petard. W tym celu zabrał swojego czteronoga do lasu, aby tuż przy nim odpalić fajerwerki.

- Uczę psa, by nie bał się fajerwerków. Mój pies jest zachwycony. Najchętniej trzymałby je w pysku - mówi Korwin, który swoim zachowaniem chce zaprzeczyć, że psy boją się petard w sylwestra.

- Rzucanie materiałów, wybuchowych czy hukowych w stronę psa jest zwykłym sadyzmem! Poseł nie wiedział, jak zareaguje pies. Mogło to się skończyć nie tylko wielkim stresem, a nawet zawałem serca. Ktoś, kto robi takie rzeczy, jest osobą skrajnie nieodpowiedzialną! - mówi dziennikowi "Fakt" Magdalena Kucfir z Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego „Łapa”.

- W ubiegłym roku składałem do prokuratury zawiadomienie w sprawie sadystycznych skłonności Janusza Korwina Mikke. Sprawa została umorzona, bowiem zdaniem śledczych rzucanie pod psie łapy petard nie stanowi złośliwego straszenia zwierzęcia - wypowiada się Konrad Kuźmiński, prezes Zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. 

Na zachowanie Korwina-Mikke w stanowczych słowach zareagował wojskowy Adam Mazguła:

- Prawicowy sadysta Janusz Korwin - Mikke, który dla zabawy rzuca pod nogi psa petardy jest przedstawicielem narodu w Sejmie. To nie pierwszy jego "wyskok", a więc przykład zdziczenia i fascynacji przemocą jego wyborców. On sam niedawno kpił z tragicznej pożogi w Australii twierdząc, że musi się spalić, aby wyrosło nowe. Więc wsadź sobie petardę skutecznie w tyłek, wyrośnie ktoś nowy.

- Jestem pewny, że tacy właśnie ludzie, o takich cechach charakteru byli zatrudniani w hitlerowskich obozach zagłady, aby mogli czerpać swoją i swoich mocodawcom radość z przemocy, torturowania i śmierci - dodaje wojskowy.

Reakcje internautów:

"On jest naprawdę walnięty, ten pies wygląda na przerażonego!!".

"Biedny pies. On nie miał żadnego wyboru ani wpływu kim będzie jego właściciel. I dostał Janusza".

"Faktem jest, że np. psy policyjne szkoli się na wybuchy, ale chyba nie w taki sposób, to trąci znęcaniem".

"Czy jakaś organizacja broniąca praw zwierząt zgłosiła to już prokuraturze?".

         Popierasz Korwina - kciuk w górę!


+ 95
- 3509

Polub Polityczek.pl