aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepfdffffff.jpg

Dziennikarz Marcin Meller zareagował na porażkę Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych.

Wynik wyborczy Koalicji Obywatelskiej spowodował, że Meller postanowił zaatakować jej lidera Grzegorza Schetynę. Dziennikarz apeluje, aby ten podał się do dymisji.

Wyniki z niemal 91 proc. komisji: PiS - 44,57 proc., Koalicja Obywatelska - 26,65 proc., Lewica - 12,27 proc., Koalicja Polska - 8,63 proc., KONFEDERACJA - 6,76 proc.

- Chciałem podziękować tym wszystkim, którzy byli przy urnach wyborczych, którzy głosowali na partie opozycyjne, a szczególnie tym, którzy wybrali Koalicję Obywatelską. Nie będzie Budapesztu w Warszawie! - mówił Schetyna w czasie wieczoru wyborczego.

- Paradoksem dzisiejszego wieczoru jest to, że Grzegorz Schetyna krzyczał ze sceny "Nie będzie Budapesztu w Warszawie". A w Budapeszcie dziś opozycja pokonała Fidesz w wyborach samorządowych... - komentuje Michał Protaziuk (gazeta.pl).

EGyAaiyWwAEh2-e.jpg

Komentarz Mellera

"To niby oczywista oczywistość, w związku z czym pewnie jak to w Polsce się nie zadzieje, ale dla formalności: Grzegorz Schetyna powinien ustąpić. Dzisiaj. Jeśli ma odrobinę życzliwości dla Polski, demokracji i PO powinien podać się do dymisji. Natychmiast. Wystarczy już zmarnowanych ostatnich czterech lat opozycji. Nie ma czasu na cwaniakowanie, kombinowanie, na czekanie do styczniowych wyborów w PO. Wszyscy to wiedzą, wszyscy to widzą. Zrób Grzegorzu Schetyno jedną konstruktywną rzecz. Odejdź. Dziękuję".

Reakcje internautów:

"Panie Marcinie! Popieram w całej rozciągłości !! Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie itd.".

"To prawda ,proszę odejść dla Polski dla Polek i Polaków".

"Panie Marcinie, w pełni popieram takie stanowisko! Człowiek bez charyzmy i wiary w to, co robi jest balastem, a nie przewodniczącym. Analizy i roztrząsanie rzeczy nieistotnych trwa zbyt długo. Krzykiem rozpaczy, że kolejne wybory to "już zwyciężymy" niczego nie wygra. Czas na zmiany, tylko kto jeszcze pamięta, co oznacza Honor?".

"Wynik, jaki zrobił we Wrocławiu, powinien pomóc mu w podjęciu tej decyzji".

- Po zliczeniu głosów z 80 proc. komisji Mirosława Stachowiak-Różecka z PiS wygrywa z Grzegorzem Schetyną różnicą 20 tysięcy głosów. Schetynę poparło na razie nieco ponad 49,8 tys. wyborców - poinformowała Gazeta Wyborcza.

         Popierasz Mellera - kciuk w góre!


+ 1786
- 152

Polub Polityczek.pl