aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakseodkeodkeodkedeeeee.jpg

Aktor Włodzimierz Matuszak wypowiedział się na temat zbliżających się wyborów parlamentarnych. Zdaniem aktora kolejne zwycięstwo polityków Prawa i Sprawiedliwości może mieć katastrofalne skutki dla przyszłych pokoleń.

Matuszak zareagował w mediach społecznościowych na obietnice złożone przez polityków PiS z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele. Wśród zapowiedzi Kaczyńskiego znalazło się m.in. podniesienie płacy minimalnej do 3000 zł - w 2021 r. i 4000 zł do końca 2023 r. oraz 13 i 14 emerytura w 2021 r.

Komentarz Matuszaka

30 milionów Polaków uprawnionych do głosowania. W 2015 roku 5 i pół miliona zrobiło nam prezent w postaci rządzących, którzy natychmiast zapałali miłością do kościoła a szczególnie do Tadeusza Rydzyka. Naiwni mogą pomyśleć, że to miłość do Boga. Nic bardziej mylnego. Przecież miłujący Boga nie kłamią, nie manipulują, nie oczerniają bliźniego, nie wykluczają, nie dzielą na lepszych i gorszych, nie epatują chamstwem. Nie może być zgody na obecną sytuację." Pisowskie Hollywood " jak określił TVP jeden z eurodeputowanych postanowiło pod wodzą wielkiego manipulatora Jacka Kurskiego( "ciemny lud to kupi") wspomóc " dojną zmianę " z fatalnym zresztą skutkiem dla nas wszystkich.

13 października dokonamy wyboru. Damy się kupić obietnicami, za które płacić będą nasze dzieci i wnuki czy powiemy zdecydowanie NIE!

***

Na słowa aktora zareagowali internauci:

"Intelektualnie zaniedbana duża część (większość) tego narodu zdecyduje za resztę. A przy urnach wyborczych, które nie są odwiedzane przez ostatnie 30 lat przez połowę narodu, zdecyduje bezduszna arytmetyka wyborcza. Jeśli PiS wygra po raz trzeci, to będzie to dowód na to, że ten naród nie radzi sobie z własną niepodległością".

"Zawsze każdemu mówię, że jeśli miał bym głosować na PiS musiałbym odciąć sobie rękę w łokciu".

"Piękne słowa, ale mam dziwne uczucie, że jednak naród został przekupiony. Musimy znowu stracić wolność, poczuć but nad sobą żebyśmy mogli się od nowa zjednoczyć i pogonić tyrana. Jednak nie będzie to w tym roku, nie będzie to w następnym miną lata, zanim to dotrze do nas, no może już nie do nas już do naszych wnuków".

- Za 500+ i 13 emeryturę zapłacą przedsiębiorcy. Wielu zlikwiduje swoje firmy lub przeniesie działalność do Słowacji czy Czech. Rozdawnictwo socjalne PiS dobije polską gospodarkę. Jeśli komuś zależy na rozwoju Polski, to nie może być ani za 500+, ani za 13-stkami - komentuje poseł Ryszard Petru. 

          Popierasz Matuszaka - kciuk w górę!


+ 697
- 41

Polub Polityczek.pl