aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakseodedeeeee.jpg

Były europoseł Janusz Korwin-Mikke skomentował głośne zwolnienie mężczyzny ze sklepu IKEA.

KORWIN o IKEI

Nieszczęściem Polski jest to, że we wszystko mieszany jest Kościół Rzymsko-katolicki. Przykładem: ostatnia afera w IKEi. Tymczasem propagowanie LGBTQZ+ jest tak samo obrzydliwe dla ateisty, deisty, protestanta, mahometanina.

Zdanie: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli” pochodzi z Księgi Kapłańskiej, czyli z Pięcioksięgu Mojżesza – i obowiązuje wszystkich żydów, chrześcijan i islamistów. Problem w tym, że już tylko muzułmanie (i w pewnym zakresie, ortodoksyjni żydzi) przestrzegają Pisma Świętego.

Tak więc wywalenie z roboty za cytowanie tego fragmentu to nie „prześladowanie katolików” tylko znacznie szerszej zbiorowości. Tymczasem monopolizacja walki z LGBTQZ+ przez KRz-kat powoduje, że ludzie nielubiący tego Kościoła - a ich liczba rośnie... - odruchowo zaczynają jakby trochę sympatyzować z Tęczowymi Zboczeńcami – a nawet ich wspierać. Na zasadzie przekory.

90 proc. zacnych księży tego nie zrozumie. Może by więc Kuria wystosowała jakąś instrukcję w tym względzie?
Nie czekając zatem na ks. Prymasa sam rzucam hasło: BOJKOTUJEMY IKEę"

Proszę wszystkich normalnych ludzi, by od tej pory robili w IKEi tylko te zakupy, które są absolutnie niezbędne. Nas, ludzi normalnych, jest w Polsce 99 proc. (w Anglii tylko 98,5 proc.). Gdy ta firma odczuje spadek obrotów, to pięć razy zastanowi się, zanim będzie polecać swoim pracownikom propagowanie LGBTQZ+

29415269_178156082827863_4752518232286429184_n.jpg

Eliza Michalik (Gazeta Wyborcza): Nie przynosi nam chluby, że Ikea zna i stosuje prawo lepiej i bardziej przejmuje się godnością ludzi i równym traktowaniem, niż polski rząd.

Piotr Szumlewicz (publicysta): Podobno Ziobro zainteresował się sytuacją w IKEI. Czy prokuratura podejmie postępowanie wobec fundamentalisty religijnego, zachęcającego do mordowania gejów i lesbijek? Nie, prokuratura atakuje firmę, która mu się sprzeciwiła...

          Popierasz Korwina - kciuk w górę!

+ 257
- 752

Polub Polityczek.pl