aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdoedeeeeee.jpg

Publicysta Kuba Wątły zareagował na ustanowienie przez polityków w Sejmie roku 2020 rokiem imienia Jana Pawła 2 - go.

Sejm ustanowił rok 2020 rokiem Jana Pawła II. 18 maja 2020 r. będziemy obchodzić stulecie urodzin Karola Wojtyły, "naszego wielkiego rodaka zasłużonego w walce o wyzwolenie Polski spod jarzma komunizmu" - czytamy w sejmowej uchwale.

Kuba Wątły (Fundacja Obywatelska): Jeśli ktoś z Państwa jeszcze wierzy, że w Sejmie zasiada jakakolwiek, choćby szczątkowa, wobec 30 lat klechopatologii, opozycja, to poniżej dowód ostateczny na kompletne skretynienie i sklechowacenie wszystkich, sejmowych ugrupowań i absolutnej większość klechopolityków, którzy od 30 lat zaprzeczają polskiej racji stanu, będąc marionetkami na usługach kościoła katolickiego.
19 miliardów złotych rocznie i ponad 250 miliardów złotych od 1989 roku oraz kościół jako drugi właściciel ziemski w Polsce to mało. Trzeba nam jeszcze obrzydzić przyszły rok, nazywając go rokiem tego moralnego karła i antyludzkiej, chorej z nienawiści do ludzi kreatury, czyli Wojtyły.

"Mimo doniesień o roli JPII w tuszowaniu kościelnej pedofilii, posłowie wszystkich opcji prześcigali się w laurkach dla „największego z rodu Słowian”. Napawa nas wyjątkowym obrzydzeniem całe to klechopolactwo w Sejmie, które w większości za nic ma swoich wyborców, a trzęsie się z mieszanki strachu i podniecenia przez każdym, dosłownie każdym katabasem.

Piotr Szumlewicz (publicysta): Haniebne głosowanie w Sejmie. Prawie wszyscy posłowie i posłanki wyrazili bezkrytyczne uwielbienie dla papieża Jana Pawła II, obrońcy pedofilów, oszustów finansowych i dyktatorów.

Aleksander Twardowski (Opozycja Obywatelska): Niniejszym deklaruję, że rok 2020 nie będzie dla mnie rokiem Jana Pawła II. Będzie, jak obecny, rokiem ciężkiej pracy i gromadzenia pieniędzy, aby je mieć, gdy będziemy w kryzysie spowodowanym rządami, które nas zadłużają na potęgę.

Samuel Nowak (partia Razem): JP2, człowiek, który krył pedofilii i gwałcicieli; który nienawidził kobiet i rozpoczął antyaborcyjną krucjatę, który kanonizował wściekłego antysemitę Kolbego; który szczuł na osoby LGBT, głosami PRAWIE CAŁEGO sejmu został patronem roku 2020, pomysłodawca: Władysław Kosiniak Kamysz.

15_000_SAPA980113135220-845x475.jpg
           Popierasz Wątłego - kciuk w górę!

+ 1695
- 420

Polub Polityczek.pl