aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeodkeodeeeeee.jpg

Dziennikarka Paulina Młynarska skrytykowała prowadzącą program „Kropka nad i” - Monikę Olejnik za sposób, w jaki prowadzi ona swoją audycję w telewizji TVN24.

- Obejrzałam sobie w TVN 24 Kropkę nad i" z redaktorem Jażdżewskim. Z wielkim trudem, bo styl prowadzenia Moniki Olejnik jest już dla mnie nie do zniesienia - krytykuje Młynarska gwiazdę TVN24.

Dziennikarka w swoim poście w mediach społecznościowych postanowiła także stanąć w obronie Leszka Jażdzewskiego, który jest w ostatnich dniach ostro atakowany przez prawicę po swoim antyklerykalnym wystąpieniu na Uniwersytecie Warszawskim z okazji Święta 3 maja.

- Leszek Jażdżewski pełni rolę gościa, który pootwierał okna w zaczadzonym pomieszczeniu. Niektórzy nie cierpią przeciągów. Inni sądzą, że jak zamknięte, to na zewnątrz wiatr historii nie hula. Jeszcze inni, kochają własny smrodek i ciepełko nawykowego myślenia i postępowania. Ale świeże powietrze wszystkim dobrze zrobi. Przecież w tym niby „skandalicznym” przemówieniu nie padło nic, czego rozsądny, dorosły człowiek sam by nie wiedział - napisała na Facebooku Młynarska.

- Olejnik utyskuje, na Jażdżewskiego za support przed Tuskiem, bo swoimi słowami pomaga PiS-owi i szkodzi KE, Schetynie i Kosiniakowi. A na koniec, jak dobra matka, daje mu radę, by myśleć o konsekwencjach swoich czynów. To jeszcze wywiad, czy już rozmowa wychowawcza? - pyta Patryk Wachowiec z Fundacji Obywatelskiego Rozwoju.
(...) Zachowanie Moniki Olejnik, która pokornieje przy Bieleniu, zachwyca się Giertychem i atakuje - jak przekupa - Jażdżewskiego, jest absolutnym skandalem. Nie pamiętam jej tak agresywnej przy bonzach PiSu. Może pora by zmieniła stację? W ekipie Kurskiego z pewnością nie musiała by zapraszać młodych intelektualistów. W ogóle coś się niedobrego dzieje ze stacją TVN, płynie w kierunku Polsatu a Polsat już się wita z gąską to znaczy z kaczką. Źle się dzieje! - ocenia profesor Magdalena Środa.
         Popierasz Młynarską - kciuk w górę!

+ 1
- 0

Polub Polityczek.pl