aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaekdeodedeeeee.jpg

Patryk Jaki spotkał się dzisiaj z mediami w Tarnowie. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego zadeklarował, że jego obóz jest spadkobiercą... byłego premiera Francji Roberta Schumana.

- Robert Schuman wielokrotnie podkreślał, że nie będzie Europy, jeśli Europa nie będzie chrześcijańska. Odbywam spotkania na ziemi tarnowskiej i najczęściej padające pytania to "co będzie dalej z cywilizacją chrześcijańską?". (...) Pragnę przypomnieć, jaka jest różnica między nami a klubem POKO. My jesteśmy spadkobiercami myśli Schumana, który chciał chrześcijańskiej Europy. (...) Z drugiej strony mamy w tym okręgu Różę Thun, która jest spadkobierca zupełnie innych myśli. Chce więcej Unii w Unii, a nie tak jak chciał Schuman, czy tak jak umawialiśmy się w 2003 r. czy Polska wejdzie do UE, czy nie, że siłą UE będą silne państwa narodowe. Jeżeli ktoś będzie głosował na Różę Thun, to glosuje na realizację tego wszystkiego, co się rozpoczęło podczas wystąpienia Donalda Tuska - niszczenia i atakowania cywilizacji chrześcijańskiej. Jeżeli ktoś chce, żeby Europa wróciła do podstaw, do Roberta Schumana, to jest oferta Zjednoczonej Prawicy - zachęcał Jaki w Tarnowie w czasie swojej konferencji.

- Jeżeli wybierze się Koalicję Europejską, to jest również oferta jeszcze większej regulacji, hiperinflacji prawa w UE, a nie tak jak my chcemy, żeby większa część prawa należała do państw narodowych - dodawałkandydat nr 3 na liście PiS do PE z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego.

           Popierasz Jakiego - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment