aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakwoskwswwwww.jpg

Prezydent Andrzej Duda wypowiedział się na temat strajku w oświacie. Duda zaapelował m.in. do nauczycieli, aby stawili się na szkolnych egzaminach.

Mam do nauczycieli ogromną prośbę. W środę zaczynają się egzaminy gimnazjalne. Przeżywają to bardzo dzieci, młodzież, rodzice. Proszę wszystkich nauczycieli, moich rodaków, żeby młodzież mogła spokojnie odbyć te egzaminy - apelował Duda w Słubicach.

Pamięta pan, o co Polacy prosili stojąc tysiącami pod sądami? Gdzie ich Pan wtedy miał? Przewiduję, że jedyną prośbą, jaką może Pan wystosować w niedługim czasie, która może być uwzględniona, to prośba o łagodny wymiar kary - wypowiada się w kierunku Dudy adwokat Bartosz Piotrowski.

D3pANUyWwAIQqVy.jpg

O odnalazł się PAD. Prosi nauczycieli, żeby przyszli na egzamin,a potem mogą strajkowować. Co za arogant! Od wielu tygodni narasta problem, ale widocznie na Kasprowym jeszcze za dobre warunki były, żeby go zauważył - komentuje posłanka Maria Janyska.

Do słów prezydenta Andrzeja Dudy odniosła się także działaczka opozycyjna Katarzyna Mortoń wraz ze swoją siostrą.- Duda napisał w swoim Tweecie, że dzieci stresują się strajkiem nauczycieli. (...) Moja siostra, z którą razem przygotowujemy się do egzaminu gimnazjalnego z WOSu najbardziej zestresowała się przy rozdziale TRÓJPODZIAŁ WŁADZY, TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY, KRS i KONSTYTUCJA - napisała na Facebooku.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakswoskwoswwww.png

       Duda przed Tybunał Stanu - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl