aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalwpslwswwwwws.png

Publicystka Eliza Michalik odniosła się do nagonki Prawa i Sprawiedliwość na społeczność LGBT. Rządzący politycy komentują tym samym decyzję prezydenta Warszawy o podpisaniu Karty LGBT.

Powiem krótko: na lekcjach edukacji seksualnej sporo czasu poświęca się uświadamianiu dzieci, że dorośli mogą chcieć je skrzywdzić, wskazywaniu, jakie zachowania dorosłych wobec dziecka są nieakceptowalne, na co zwracać uwagę, czym się niepokoić, jak reagować i komu zgłaszać przypadki nadużyć. Dzieciaki po takiej edukacji nie są już tak łatwym celem pedofilów.
Moim zdaniem przeciw edukacji seksualnej są tylko pedofile lub ich obrońcy - zwolennicy kultury gwałtów na dzieciach, których w zasadzie otoczenie także powinno uważnie obserwować pod kątem nadużyć na dzieciach.

Edukacja seksualna utrudnia życie wyłącznie pedofilom. Patrzcie uważnie, kto jest przeciw i chrońcie przed nim swoje dzieci.

I wpisujcie mi tu dyrdymałów o tradycji, wierze itp. Nikt przy zdrowych zmysłach, katolik czy buddysta, nie chce żeby jego dziecko było bezbronne w starciu z potworem. Jeśli chce, to coś z nim nie tak. I tyle - komentuje zachowanie polityków PIS Eliza Michalik

44dxv417dj799dpjr49vvk8895r18x12.jpg
        Popierasz Michalik - kciuk w górę!

+ 855
- 16

Polub Polityczek.pl